ישראל היא אחת מאותן מדינות שנחשבות מתקדמות, מדינות בהן התעשייה משגשגת ורמת החיים נחשבת לטובה יחסית. אחד מהפרמטרים לרמת חיים טובה היא התחבורה, ובישראל יש המון מכוניות וכמותן הולכת וגדלה מידי שנה בשנה. היום כמעט לכל משפחה יש לפחות רכב אחד וישנן משפחות להן יש מספר רכבים, ואת הרכבים הללו צריך להחנות. הבעיה היא שיש אזורים שונים בישראל ובעיקר בתל אביב וסביבותיה בהם יש מצוקת חניה, ואנשים מבלים לא מעט זמן בחיפוש אחר חניה כזו מה שגוזל להם זמן יקר ולעיתים דורש מהם למצוא פתרונות יקרים כמו חניונים. אחד הפתרונות לבעיה הזו הוא מכפילי חניה תת קרקעיים שמגדילים את כמות החניות בתא שטח מצומצם יחסית.

מהם מכפילי חניה תת קרקעיים?

מכפילי חניה תת קרקעיים כשמם כן הם. חניות תת קרקעיות בבנייני מגורים, בבנייני משרדים, בקניונים, אזורי תעשייה ואחרים, בהם רכבים חונים האחד על השני כשמשטח מתכת מפרידים ביניהם. החניות הללו אוטומטיות כך שמעמידים את הרכב במקום המיועד בכניסה לחניה והוא משונע על ידי המתקנים הללו למקום הפנוי וכך גם כשצריכים את הרכב לנסיעה – "מזמינים" אותו בקלות ונוסעים בו. מכפילי החניה הללו הם פתרון מצוין לחיסכון במקום מכיוון שהם תת קרקעיים, וכמובן, האפשרות לספק מקומות חניה רבים ולפתור את מצוקת החניה לעובדים, ללקוחות או לדיירי הבניין.היתרונות של מכפילי חניה

  • החלקה שקטה – אף אחד לא רוצה שבניין המשרדים שלו יהפוך למבנה עם רעשים מטרידים ואף אחד לא רוצה שבניין המגורים שלו יישמע כמו בניין תעשייתי. כיום מכפילי חניה תת קרקעיים עובדים ברובם על "החלקה שקטה" מה שאומר שכל הפעולה מתבצעת ללא רעשים מטרידים ובשקט.


  • לובי נעלם – רוצים שמשטח החניה העליון יכוסה בדשא או בכל דבר אחר? כיום יש מכפילי חניה כאלו עם "לובי נעלם" מה שאומר שהם יכולים להיות כמעט בלתי נראים עד שעושים בהם שימוש. כך ניתן לנצל את השטח בצורה טובה יותר לצרכים שלכם וכך ניתן למקסם את יעילות החניה.


  • אמצעי בטיחות מתקדמים – מן הסתם אתם בטח דואגים לבטיחותו של הרכב שלכם, לשלמותו ולמראה שלו וחוששים שמתקן כזה עלול לגרום לו נזקים. מכפילי החניה התת קרקעיים של היום עובדים בצורה בטוחה ושומרים על הרכב מכיוון שיש בהם אמצעי בטיחות מתקדמים שעושים את זה בצורה טובה. אין סיבה שלא תקבלו את הרכב שלכם בדיוק כמו שהשארתם אותו.


  • שליטה במערכת – יש מערכות שעובדות בטכנולוגיות שונות והשליטה עליהן היא פשוטה וקלה. היא יכולה להיות באמצעות כרטיס מגנטי, יכולה להיות באמצעות מסך מגע בכניסה לחניון, ואפילו הזמנה של הרכב באמצעות האינטרקום או הטלפון שלכם. אמצעי השליטה הללו הופכים את הפעולה לפשוטה ומהירה וחוסכים לכם את הצורך לחכות לרכב עד שהוא יגיע אליכם.


  • התאמה לפי דרישות התכנון – כמובן שהתקנת חניון כזה כדאי שתעשה עם בניית המבנה. גובה הקומה יכול להיות מותאם לפי דרישות התכנון, ותכנון נכון יכול למקסם את החניה.


  • פתרון לבעיית הגניבות – רכבים שנמצאים בתוך מכפילי חניה תת קרקעיים קשה מאוד לגנוב. רכבים כאלו גם מוגנים טוב יותר מפני פגעי מזג האוויר.

הפתרון האולטימטיבי לבעיות החניה

המוח האנושי חושב כל הזמן על עוד ועוד פתרונות, ומכפילי החניה הללו הולכים והופכים לפופולאריים ביותר ויותר בניינים. בין אם אתם זקוקים לשירותי תחזוקה למכפילי חניה תת קרקעיים או מעוניינים לדעת איזה סוג של מכפיל חניה מתאים לכם, אנחנו כאן בשבילכם. אנו מעניקים שירות מקצועי ואדיב לכל לקוחותינו בדגש על הפרטים הקטנים. נוכל לייעץ לכם איזה סוג מתאים עבורכם, מהי עלות מכפיל החניה שאתם זקוקים לו, המלצות לרכישה המשתלמת עבורכם, ובנוסף שירות תיקונים ושדרוגים למתקנים הקיימים ברשותכם. המומחים של המרכז לשירות מתקני חניה ישמחו לספק גם לכם שירות מהיר ויעיל בכל שעות היממה!