בעיות החנייה פוקדות את העולם כולו וכל עיר מודרנית וצפופה מכירה את הבעיה הזו מקרוב. נדמה שמקומות החניה פשוט ייגמרו לחלוטין בעוד כמה שנים ובחלק מהערים כבר קשה מאוד להשיג חניה, עם מחירים גבוהים מאוד עבור החניונים, אך יש כמה פתרונות מעניינים ויצירתיים במיוחד.

מהם מתקני חניה מסתובבים?

מתקני חניה מסתובבים הן למעשה צלחות גדולות שממוקמות באדמה, באותו המפלס בדיוק, והן יכולות לסובב את הרכב על צירו בלי שהוא מתקדם סנטימטר אחד. הפתרון הזה יכול לשמש למגוון רחב של שימושים, כמו למשל הכנסת רכבים לאולם תצוגה, אך הפתרון הזה משמעותי ביותר גם לפתרונות חניה. אמנם צלחות מסתובבות אלו לא יכולות ליצור עוד מקומות חנייה מעשיים כמו מתקני חניה שמאחסנים את הרכבים לגובה אך הן יכולות להפוך מקומות שעד עכשיו לא היו יכולים לשמש לחנייה ובטח לא לכל סוגי הרכבים, למקומות חניה נוחים מאוד שאין חשש לדפיקת הרכב בכניסתם.

פתרונות חניה שמקלים על החיים

בעיית חנייה הרי היא הרבה יותר מסתם עוד בעיה, יש כאלו שמתייחסים אליה כאל בעיה חמורה לשגרת החיים ולמעשה לאיכות החיים. למשל, אדם שמחפש חנייה במשך זמן רב ובזמן זה מפסיד שעות עבודה, למעשה פוגע בתפוקת העבודה של המקום בו הוא עובד. אם הבעיה הזו שייכת לאלפי ועשרות אלפי אנשים בעיר מסוימת הרי שמדובר על נזק כפול שכן אותם אנשים שמחפשים חנייה גם משפיעים על תנועת הרכבים באופן כללי ובכך הפגיעה מאסיבית יותר. מתקני חניה מסתובבים, מתקני הרמה ועוד כמה פתרונות יצירתיים בימינו הופכים את ההתמודדות עם בעיה לקלה יותר.

כיצד פועל מתקן חניה מסתובב?

מתקני חניה מסתובבים הם למעשה פתרון פשוט מאוד לבעיה מורכבת ומסובכת. לכל נהג יצא לא מעט פעמים לחשוש מכניסה לחניה מסוימת בגלל זווית הכניסה שעלולה לדפוק את הרכב. פעמים רבות גם רכבים אחרים וגם אותו הרכב שנכנס לחנייה התעקמו ונשרטו מה שלמעשה מצמצם את כמות מקומות החנייה רק בגלל היכולת להיכנס אל החניה ולא בגלל אי קיומם של מקומות אלו. מתקן חניה מסתובב פותר את הבעיה הזו כיוון שבעצירת הרכב עליו ניתן לסובב אותו עד לזווית הנכונה והנוחה בה הרכב יצליח להיכנס אל החנייה בלי בעיה.

היכן שימושי מתקן חניה מסתובב?

מתקני חניה מסתובבים נפוצים גם במקומות מקורים וגם במקומות פתוחים, הם יכולים לעמוד בעומסים כבדים אפילו לרכבים כבדים ולעתים גדולים מספיק גם כדי לעמוד בעומס של משאית וכמובן גם לסובב אותה. מתקנים אלו נפוצים גם בכביש אספלט וגם בכבישים בתוך חניונים כמו רצפת בטון או אפוקסי וניתן לראות אותם בחניונים של בנייני משרדים או במבנים מקורים אחרים שדורשים עמודי תווך חזקים שמקשים מאוד על הכניסה אל החניות השונות שמפוזרות במקום.אנו במרכז לשירות מתקני חניה מעניקים שירותי תיקון, שיפוץ וחידוש מתקני חניה מסתובבים ומומחים ביעוץ לפני רכישה. יש לכם כמה שאלות? התקשרו עכשיו!

073-7841877