ישנה תמימות דעים בקרב כול מי שרואה את מתקני החניה, שהם העתיד. בעתיד לא יהיו יותר חניות פתוחות כמו היום אלא כל חניה בכל בנין חדש כבר מתבססת כיום על מכפילי חניה או מתקני חניה שונים ומגוונים. אבל האם הקבלן הבניין בחר בקפידה את חברת מתקני החניה? האם החברה שבה בחר הקבלן לוקחת אחריות על תיקונים וטיפולים נחוצים למתקן החניה? בנוסף, חשוב מאוד שמתקני החניה האלו יגיעו במצב טוב כך שלא נמצא את עצמנו במרד אחרי בעלי מקצוע, אבל במידה וכן יש צורך בכך, חובה לבחור בחברה שתעניק טיפול מסור, איכותי ובטוח למתקן החניה שלכם, וזה יהיה נושא המאמר הבא שכדאי לכם להבין טוב אם יש צורך ביעוץ לפני רכישת מתקן חניה.

מדוע מתקני חניה דורשים טיפול ותחזוקה?

מתקני חניה יכולים להיות מכל מיני סוגים ובכל מיני גדלים. יש מתקני חניה שמתאימים ל-20 מכוניות, יש מתקני חניה שמתאימים ל-6 מכוניות בלבד, יש מתקני חניה עליים ויש מתקני חניה תחתיים וכן הלאה. הסוגים הרבים מתבססים בסופו של דבר על אותו עיקרון, העברת מקום החניה אל על או מתחת לפני הקרקע על ידי מנגנון הנעה מכני שיכול לשנע את הרכב בבטחה, ביציבות רבה וללא תקלות. כמובן שהתקלות יכולות לקרות בכל מקרה הרי מדובר במתקן מכני גדול מאוד שמונע באופן חשמלי, כאשר יש צורך מידי פעם לבדוק את תקינות המתקן וכמובן לבצע שדרוגים למערכת הממוחשבת.

מי יכול לספק את השירותים הללו?

יש מגוון רחב של חברות שיכולות לספק לכם מתקני חניה כאשר השירות שלהם לא מסתכם רק במכירה של מתקני חניה שמתאימים לכם אלא גם טיפול ואחזקה במידת הצורך. צריך לזכור שיש הבדל בין תחזוקת מתקן חניה לבין התיקונים בו, כאשר יש חלוקה בין תיקונים שעולים בגלל בעיות או סימנים לאפשרות לבעיה כלשהי לבין בדיקות תקינות שצריך לבצע בכל מקרה. חשוב לזכור כי יש סיכוי טוב שבדיקות תקינות ותחזוקה נכונה ימנעו בעיות או לפחות יגרמו להם להופיע רק אחרי זמן רב כאשר מתקן החניה כבר צריך החלפה של חלקים או שדרוג למערכת כולה, לכן מומלץ לקבל יעוץ לפני רכישת מוצר מורכב בסדר גודל כזה.

מה כוללת התחזוקה של מתקן החניה?

טיפול ואחזקה של מתקן חניה מתבטאת במספר פעולות אשר נציין כמה מהבולטות שבהן. ראשית, יש צורך לבצע שימון של המערכת ובדיקת תקינות לכל החלקים. חשוב לזכור שאפילו מתקן חנייה תחתי שלא מציב אפילו בתיאוריה סכנת קריסה, יכול להיות פוגעני מאוד לשימוש אפילו שהרכבים עצמם משונעים ללא הנהג. יכול להיות שהרכב ייתקע בפנים ויכול להיות שהמוטות שיוצרות את יכולת השינוע ישברו. כמו כן, יש צורך להחליף חלקים בין אם מדובר על מערכת ההנעה של מתקן החניה או מחשב המערכת שיכול להיות מיושן או עם תקלות שונות שיש לטפל בהן בדחיפות.

האם יש אחריות על מתקני חניה?

מתקני חניה יכולים לגלות לא מעט תקלות במהלך העבודה שלהם אם כי התקלות הללו צריכות להגיע רק אחרי זמן מה של שימוש ולא מיד אחרי ההתקנה שלהן. כמו כן, יש תקלות שיכולות לקרות באופן טבעי והחברה שהתקינה תסביר לכם על כך, בעוד יש תקלות שלא אמורות לקרות כמו למשל כשל במערכת הממוחשבת וכן הלאה.

כיצד נבחר את החברה הטובה ביותר?

כדי לבחור את החברה הטובה ביותר שתספק לכם מתקן חניה איכותי וגם תדע להציע שירותי טיפול ואחזקה מתאימים בזמינות מלאה, אתם חייבים לפנות למומחים כדי לקבל הכוונה ולבצע יחד סקר שוק מעמיק. אמנם מדובר על תחום חדש בישראל אך כל מתקני החניה נמצאים כבר כאן לשירותכם ואנו במרכז לשירותי חניה נציע לכם בדיוק את מה שאתם צריכים. זמינים עבורכם לכל שאלה, המלצה. או ייעוץ והכוונה, ואנו נהיה שם לשירותכם בכל רגע

.

לכל שאלה נוספת או ייעוץ לפני רכישה התקשרו עכשיו! 07337841877