חילוץ ממכפיל חניה תת קרקעי

 

כיצד מבוצע חילוץ ממכפיל חניה תת קרקעי


יכול להיות שלא שמעתם על מכפילי החניה אך זה רק עניין של זמן עד שתראו אותם ותשתמשו בהם בעצמכם. מכפילי חניה יכולים להגיע בכמה גרסאות אך המטרה שלהם היא אותה המטרה, אפשר לומר מטרת על ולא רק בישראל אלא בכל העולם: לפתור את בעיית החנייה. כיצד הם פועלים ומה עושים במקרה ורכב נתקע בהם?

מה השימוש במכפילי חניה?


אחד הסימנים למודרניות של מדינה מסוימת היא מצב התחבורה בה. מצד אחד יש כאלו שיאמרו שככל שהמדינה מודרנית יותר יש בה תחבורה ציבורית טובה יותר, ויש כאלו שיאמרו שככל שהמדינה מפותחת יותר כך יש בה יותר כלי רכב. בכל מקרה, אפשר לומר שכלי רכב רבים זו בעיה קשה והמצב בישראל, בעיקר במרכז הארץ ובתל אביב בפרט, הוא לא פחות מקטסטרופלי. קשה מאוד למצוא חניה ולעתים נדמה שפשוט אין חניה פנויה, ומכפילי החניה פותרים את הבעיה הזו.

הכירו את מכפיל החנייה התת קרקעי


יש שני סוגים של מכפילי חנייה, תת קרקעי ועילי. מכפיל החנייה העילי דורש מקום גבוה שבו יהיה ניתן לאחסן את הרכבים שנכנסים אליו, ולמעשה הוא מזכיר מאוד גלגל ענק גדול. הרכב מחנה במשטח המיועד ולאחר מכן עולה למעלה כאשר פתח הכניסה למתקן מתחלף במשטח ריק. מכפיל חנייה תת קרקעי פועל בשיטה דומה אך הכול מתבצע מתחת לאדמה. יש בכך מספר יתרונות רב מאוד כאשר אפשר להבין את רובם לפי ההיגיון: הוא הרבה יותר חסכוני במקום ונשלט טוב יותר.

 
חילוץ ממכפיל חניה תת קרקעי
 

מה היתרונות במכפיל חניה תת קרקעי?


  • בראש ובראשונה היתרון הברור במכפיל חניה תת קרקעי הוא החיסכון במקום. כל הרעיון בהכפלת מקומות החניה הוא לא לבזבז שטח נוסף, ואין ספק כי מכפיל החניה התת קרקעי חוסך במקום הרבה יותר ממכפילי חנייה עיליים. ניתן להחנות רכבים רבים בתוך האדמה כאשר פוטנציאל החפירה האפשרית לצורך התקנת המכפיל גדול הרבה יותר במתאר עירוני.
  • מכפילי חניה תת קרקעיים שקטים יותר. אף אחד לא רוצה לסבול מרמת דציבלים גבוהה מאוד אפילו לא אם זה פותר את בעיית החנייה באזור, אך למה לבחור בין רעש רב לבין מחסור במקומות חניה אם מכפיל חניה תת קרקעי פותר את שתי הבעיות ופועל באופן שקט.
  • הרבה יותר קל לשלב מבחינה אסתטית את מכפיל החניה התת קרקעי מאשר מכפיל חנייה עילי. לא רק שהוא נמצא מתחת לאדמה ורק חלק קטן ממנו בולט, ניתן לכסות את המשטח בדשא, בלבנים או בכל אמצעי דקורטיבי אחר ובכך להשלים את העיצוב שיישאר יפה וחלק.
  • הרבה יותר קל לשלוט במערכת של מכפילי החנייה התת קרקעיים. השליטה מתאפשרת אפילו על ידי ציבור הנהגים ואין צורך להציב אדם שיעבוד במקום וידאג לחלופת הרכבים. זהו יתרון משמעותי לא רק בחיסכון בעלויות אלא גם ברמת הנוחות הכי גבוהה שיש כיום.


לא תמיד הכול ורוד


יתרון נוסף למכפיל חניה תת קרקעי הוא הבטיחות שבו. בגלל שמדובר בכניסה אל תוך פיר תת קרקעי הרכב יהיה מוגן יותר וכך הנהגים יכולים להיות בטוחים שהרכב יישאר שלם וחלילה לא יישרט, יינזק וכמובן ייפול מהגובה בגלל קריסה של המתקן. עם זאת, לא הכול ורוד ויכול להיות שהרכב ייתקע בפנים כאשר לרוב זו תהיה תקלה במחשב המערכת. מה עושים במצב כזה? יש צורך לקרוא לצוות תיקונים באופן מיידי, כאשר הצוות יהיה זמין 24 שעות ביממה ו-7 ימים בשבוע. הצוות יידע לאבחן מיד את התקלה והרכב יחזור לבעליו בשלמותו כמה שיותר מהר.
 
פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד!
 
 
אצלנו במרכז לשירות מתקני חניה מעניקים שירות מקצועי ואדיב לכל לקוחותינו בדגש על הפרטים הקטנים.
אנו נותנים המלצות לרכישה המשתלמת עבורכם, ובנוסף תיקונים ושדרוגים למתקנים הקיימים ברשותכם.

צרו עמנו קשר עוד היום: 073-7841877