צרו קשר לקבלת ייעוץ והכוונה:
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ייעוץ וליווי לפני רכישה

 
אם אתם שוקלים מתקן חניה אצלכם בבניין או בכל מקום אחר במסגרת פרויקט תמ"א או מכל סיבה אחרת שהיא, אם אתם מבולבלים ולא יודעים מה הכי נכון לכם ומה הכי מתאים לכם, אתם צריכים ייעוץ וליווי לפני רכישה ברמה הגבוהה ביותר.

יש לא מעט מקומות עבודה בהם העובדים והעוברים במקום סובלים מבעיות חניה ובלא מעט בניינים זה הפתרון הטוב ביותר, אך יש אפשרויות שונות בעלויות שונות וצריך להכיר אותן לפני שנכנסים לעובי הקורה. אנו ב"מרכז לשירות מתקני חניה" אוחזים בידע רב ובניסיון של שנים ארוכות, ואנו נשמח לספק לכם ייעוץ מקצועי ואמין כמו גם שירות ברמה הגבוהה ביותר.
 

ייעוץ וליווי לפני רכישה – להכיר את כל האפשרויות

 
מתקני חניה הם פתרון אפקטיבי ובטוח עבור רכבים והם מספקים מעל לכל מענה לבעיית החניה בישראל. יש מתקנים שונים אותם צריך להכיר – מתקני חניה אוטומטיים, מתקני חניה חצי אוטומטיים, מכפילי חניה מכאניים, פלטות חניה נעות, מעליות רכב, מתקני חניה על קרקעיים ועוד.

לכל מבנה ולכל מתחם יש את המגבלות שלו כמו גם התקציב שלו, ובשביל לקבל את ההחלטה הנכונה צריך לקבל ייעוץ מתאים. יש משקל שימושי אפשרי לכל מתקן חניה ויש גבהים שונים, וכמובן שיטות הפעלה שונות. אז מה הכי מתאים לכם? מה יספק לכם את הפתרון הטוב ביותר? בשביל זה אתם צריכים ייעוץ מקצועי וייעוץ מקצועי זה רק המרכז לשירות מתקני חניה.
 

המרכז לשירות מתקני חניה – לא רק ייעוץ

 
אם יש לכם כבר מתקן חניה ואתם צריכים תחזוקה מקצועית עבורו כמו גם מתן פתרונות מהירים לבעיות שונות, אצלנו במרכז לשירות מתקני חניה תוכלו לקבל מענה יעיל. המרכז לשירות מתקני חניה עם מוניטין של מעל ל-10 שנים ועם עובדים מקצועיים המתמחים בכל סוגי מתקני החניה, והשירות ניתן 24 שעות ביממה מחיפה ועד אשדוד. זמינות ההגעה היא עד ל-3 שעות מרגע הקריאה ובהתאם לחוזה השירות. אם ישנו צורך בהחלפת חלקים הצוות יעשה ככל שביכולתו לזרז את הגעתם למקום ולתקן את התקלה.
 

למה לבחור דווקא במרכז לשירות מתקני חניה?

 
אנחנו במרכז לשירות מתקני חניה שמנו לעצמינו למטרה להוביל את התחום ולהיות החברה המובילה בייעוץ ובשירות בכל הנוגע למתקני חניה. אנו מספקים שירות לכמעט 100 מתקני חניה בארץ ושואפים להגיע לאלפי לקוחות, והלקוחות אותם אנו משרתים יעידו על רמה מקצועית גבוהה מאוד, על זמינות ועל מהירות כמו גם על אמינות ועל שירות מצוין.

אם אתם צריכים ייעוץ בתחום, או אם אתם צריכים שירות למתקן חניה, אנחנו הכתובת. המרכז לשירות מתקני חניה היא החברה המובילה בישראל ונשמח לספק גם לכם את מעטפת השירות הטובה ביותר בזמן הקצר ביותר לשביעות רצונכם המלאה.
 
ייעוץ וליווי לפני רכישה
 
 

אצלנו במרכז לשירות מתקני חניה מעניקים שירות מקצועי ואדיב לכל לקוחותינו בדגש על הפרטים הקטנים. אנו נותנים המלצות לרכישה המשתלמת עבורכם, ובנוסף תיקונים ושדרוגים למתקנים הקיימים ברשותכם. 
פנו אלינו עוד היום בטלפון 073-7841877 או השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד!