מחירים ועלויות של מתקני חניה

 
מתקני חניה כבר מופיעים בבניני מגורים רבי קומות רבים בארץ וגם במוסדות וחניונים, והשאלה הגדולה היא כיצד אפשר להשיג גם אחד כזה וכמה זה יעלה לנו. שאלת המחיר היא אחת השאלות החשובות ביותר בקנייה של מתקן גדול וחשוב כמו מתקן החנייה, יחד עם עלויות התפעול שלו, וזה הזמן לדבר על הכל כולל מחירים ועלויות. בכל מקרה אתם יכולים להיות בטוחים שהקנייה תשתלם.

סוגים רבים של מתקנים חנייה


אי אפשר לדבר על מחירים ועלויות בלי לציין שיש כמה סוגים של מתקני חנייה, והפרמטר הזה הוא אולי המשפיע ביותר על המחיר. יש מתקני חנייה עיליים שמעלים את המכוניות לגובה בעוד שיש מתקני חנייה שמורידים את המכוניות מתחת לפני הקרקע. בעוד שאחד ממתקני החנייה דורש הקמה של מערכת גבוהה שתשיא את המכוניות אל הגובה, מתקן חנייה שני דורש חפירה באדמה וכך למעשה העלויות יהיו שונות מאוד, אם כי אפשר לנחש שהן יהיו גבוהות בקנייה הראשונית. יש מתקני חנייה שבכלל מסובבים את הרכבים כדי שיעברו במקומות צרים יותר, אלו נקראים צלחות חנייה, וכן הלאה.

כמות מקומות החנייה משפיע גם הוא


אז אחרי שדיברנו על פרמטר אחד שמשפיע על המחיר של מתקן החניה צריך לדבר על הפרמטר השני המשמעותי והוא מספר מקומות החנייה. יש מתקני חנייה שמכילים 20 מקומות חנייה לעומת מתקני חנייה שמוסיפים רק עוד עשרה מקומות חנייה על המקום שבו הם נבנו. למעשה, ככל שתוסיפו יותר מקומות חנייה תצטרכו גם יותר מקום פוטנציאלי באוויר או בקרקע מה שלעתים יעמוד בהגבלות, אך בכל מקרה אפשר לנחש שהיחס בין מספר מקומות החנייה למחיר שתצטרכו לשלם יהיה יחס ישר. בנוסף יש צורך לבצע גם סקר שוק בין החברות השונות כי יכול להיות שהמחירים שהן יציעו יהיו שונים.

 
מחירים ועלויות של מתקני חניה
 

כמה זה יעלה לנו?


המחירים של מתקני חניה לא יהיו כל כך נמוכים והם יכולים לנוע בין 20 אלף שקלים למקום חנייה אחד ועד 30 אלף שקלים, אך כאמור יכול להיות שהמחירים גם ייצאו מהטווח הזה לכאן או לכאן. אפשר לנחש שככל שמתקני החנייה יהיו נפוצים יותר כך המחיר שלהם גם ירד יותר. אם תרצו מתקן חצי אוטומטי, שהוא זול יותר ממתקן אוטומטי, ל-20 מקומות חניה תצטרכו לשלם בערך 2.5 מיליון שקלים. כמובן שלמחיר הזה יתווספו מחירי החפירה או ההקמה שלו לגובה כאשר הן יעלו עוד כחצי מיליון שקלים בממוצע. אם תרצו מתקן חניה אוטומטי לכל מקום חניה תצטרכו לשלם בין 50 ועד 180 אלף שקלים, זה תלוי במורכבות שלו ובאיכות שלו. למרות המחיר הגבוה, מדובר בפתרון ארוך טווח.

ייעוץ מקצועי לבחירה החשובה שלכם!


לא בכל יום בוחרים מתקן חנייה וכאשר אתם משקיעים עבור כך ופותחים את הכיס, הקנייה שלכם צריכה להיות הכי טובה שיש. כדי לבחור בצורה נבנה יש צורך לעבור התאמה אישית לתנאי השטח במקום, להעדפות האישיות והתפעוליות שלכם וכמובן לאופי השימוש. אם כל אלו נראים לכם מסובכים אתם יכולים להירגע כי אנו במרכז לשרות מתקני חנייה מעניקים לכל הלקוחות שלנו ייעוץ מקצועי כחלק מהרכישה, ללא עלות נוספת. לנו חשוב שהלקוחות שלנו יקבלו את מתקן החניה הכי טוב עבורם, ורק ייעוץ מקצועי יכול לספק זאת.
מתקן החנייה הבא שלכם כבר אצלנו וחבל לדחות למחר מה שאפשר לעשות היום. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם למציאת מתקן החנייה הכי טוב עבורכם! עם צוות מקצועי ושירות אמין אחרי שנות ניסיון רבות, אין ספק שהקנייה שלכם תהיה בטוחה ומשתלמת לשנים רבות!
 
פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד!
 
 
אצלנו במרכז לשירות מתקני חניה מעניקים שירות מקצועי ואדיב לכל לקוחותינו בדגש על הפרטים הקטנים.
אנו נותנים המלצות לרכישה המשתלמת עבורכם, ובנוסף תיקונים ושדרוגים למתקנים הקיימים ברשותכם.

צרו עמנו קשר עוד היום: 073-7841877