צרו קשר לקבלת ייעוץ והכוונה:
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מתקן חניה

 

מה כדאי לדעת לפני רכישת מתקן חניה?


מצוקת החניה הולכת ונעשית חמורה יותר ויותר. היכן להחנות את הרכב? כמה זמן בזבזתם כדי למצוא תשובה לשאלה הזו בשנה האחרונה? המצב בארץ אכן חמור, והוא מצריך פתרון יסודי. והפתרון אכן קיים והוא מוצע גם בפניכם – מתקני חניה נועדו להכפיל את מקום החניה הקיים, ולאפשר לעוד בעלי רכבים להחנות את רכבם בכניסה לבניין מגורים, בחניות של מרכז העסקים או בבואם לעבודה.

רכישה נבונה של מתקני חניה


מתקן חניה הוא פתרון נהדר שמאפשר לנו לפתור את המצב, ולהגדיל את מספר מקומות החניה המוצעים. אם כי חשוב מאוד להכיר את התחום, לדעת אילו מתקני חניה קיימים, ולבחור בשימת לב מרובה את מתקן החניה המתאים. רק כך אפשר להיות מרוצים לאחר ההתקנה מהמוצר, ולסכם בסיפוק כי מתקן החניה אותו רכשתם אכן סיפק לכם את הסחורה, וענה על הצורך לשמו רכשתם אותו.

 

כך רוכשים בתבונה


  • מכירים את האפשרויות הקיימות – אי אפשר לבחור מתקן חניה מסוים בלי להכיר את מכלול הפתרונות הקיימים. שכן יש מבחר מתקנים שלכל אחד מהם נתונים ומענה למצב אחר. בין היתר קיימים מתקנים חצי אוטומטיים שלהם מספר קומות, מתקנים בעלי מפלסים נעים, מתקנים אוטומטיים, מכפילי חניה מכניים מעליות רכב, מתקני סיבוב ועוד. כדאי להכיר את המערכות הללו ולהבין מהם ההבדלים בין המתקנים השונים, וזאת כדי לדעת אילו אפשרויות עומדות בפניכם, ומה נראה בעיניכם הפתרון האידיאלי עבור בעיית החניה שלכם.
  • מקבלים ייעוץ מקצועי – חשוב מאוד לקבל ייעוץ מקצועי מגורם שאינו אינטרסנטי. וזאת כדי לאפיין יחד אתכם את הצורך הקיים במקום בו הנכם מעוניינים להתקין את מתקן החניה. יועץ מקצועי בוחן את השטח, שומע את הצורך הקיים ואת הצרכים שלכם, ובהתאם לנתונים ממליץ על מתקן חניה מתאים.
  • ליווי בקנייה – רכישת מתקן חניה היא לא עניין של מה בכך. מסיבה זו לא כדאי להחליט ולערוך את הקניה בעצמכם. כי אין לכם את הידע הנחוץ ואת ההבנה בתחום, כדי לזהות מהו המתקן הנכון לכם והיכן נכון לכם לרכוש אותו. מסיבה זו כדאי לצאת לקניה עם ליווי מקצועי של מי שמכיר היטב את תחום מתקני החניה. הוא יוכל להדריך אתכם במהלך הקניה ולכוון אתכם למוצר המתאים ביותר עבור הצורך שלכם.
  • עלויות ותחזוקה – חובה לדעת מראש כי מתקן חניה הוא עסק לא זול. מלבד לעלות הרכישה יהיה צורך לבצע פעולות תחזוקה מעת לעת. כמו כן עלולות להתרחש תקלות שתצרכנה קריאת שירות. כדאי לשמוע על מתקני החניה המומלצים לכם ועל העלויות הצפויות בשימוש בהן. כי עליכם לדעת לקראת מה אתם הולכים.
  • חברת שירות – יהיה עליכם לקבל שירות של חברה מקצועית בתחום מתקני חניה. חברה זו תלווה אתכם בכל שלב ושלב. לאחר שקבלתם את המוצר תבצע החברה את ההתקנה באופן מקצועי ומדויק. כמו כן תהיה החברה זמינה לספק לכם שירות תחזוקה ותיקונים בעת הצורך.

 
מתקן חניה
 
 
אצלנו במרכז לשירות מתקני חניה מעניקים שירות מקצועי ואדיב לכל לקוחותינו בדגש על הפרטים הקטנים.
אנו נותנים המלצות לרכישה המשתלמת עבורכם, ובנוסף תיקונים ושדרוגים למתקנים הקיימים ברשותכם.

צרו עמנו קשר עוד היום: 073-7841877