מתקן חניה רובוטי

 
תארו לעצמכם את הסצנה הבאה: אתם חוזרים מעוד יום עבודה ארוך ומפרך, וכל מה שאתם רוצים הוא להגיע הביתה בבטחה ולפגוש את בן או בת הזוג והילדים ולנוח מעט. אתם עומדים בפקקים זמן רב ולאט לאט אתם מתקרבים לבית שלכם, ורק המחשבה על חיפוש חניה באזור או האם השכנים כבר חזרו הביתה או לא והאם נשארה חניה בבניין או שלא, מייאשת אתכם... עכשיו תחשבו שכל החלק של החניה נחסך מכם ואתם יודעים בוודאות שמחכה לכם חניה, ולא זו בלבד אלא שגם לא תצטרכו לתמרן בחניון אלא תוכלו לעצור את הרכב ורובוט יחנה לכם את הרכב. נשמע דמיוני? היום זה כבר ממש לא. היום יש אפשרות כזו שקוראים לה "מתקן חניה רובוטי", ויותר ויותר בניינים בעיקר בערים בהם יש מצוקת חניה בוחרים באופציה הזו.
 

קצת על מתקן חניה רובוטי

 
מתקן חניה רובוטי הוא מתקן שכל מה שהוא דורש מכם זה לעצור, ללחוץ כמה לחיצות במערכת והרכב שלכם יילקח לחניה הייעודית שלו. מתקן חניה כזה הוא מתקן בו ניתן לחנות בקומות, מה שאומר ניצול מקסימלי של תא שטח קטן שמתאים לרכב אחד עבור כמה רכבים, ולעיתים אפילו עשרות רכבים. איך זה עובד? פשוט מאוד. אתם מחנים על משטח ייעודי במתקן בכניסה לבניין, יוצאים מהרכב ומעבירים כרטיס מגנטי או מקלידים את הקוד שלכם, והמתקן מתחיל לנוע וזה יכול להיות על קרקעי או תת קרקעי מה שאומר למעלה או למטה, והוא ייקח את הרכב שלכם למקום במתקן בו יש חניה פנויה. ומה עם לקחת את הרכב אחר כך? זה עוד יותר פשוט... אתם צריכים "להזמין" את הרכב ותוך שניות עד דקה וחצי הרכב יגיע אליכם.
 

כשמחפשים מתחת לאדמה מוצאים פתרונות...

 
 
מתקן חניה רובוטי יכול אם כן להיות על קרקעי ויכול להיות תת קרקעי, וכשהוא תת קרקעי הוא גם יגן על הרכב מפני פגעי מזג האוויר או פגיעות אחרות. מצוקת החניה כבר לא צריכה להיות כל כך דרמטית והמתקנים הללו לבנייני מגורים, מפעלים, בנייני משרדים, מרכזים מסחריים, קניונים וכל מקום אחר בו ישנה מצוקת חניה. מתקן חניה רובוטי יסייע למי שמתקשה בחניה של הרכב שלו, כמו גם מי שרוצה לשמור על הרכב שלו מפני גניבות ופגיעות של רכבים או אנשים.
 
 
 
מתקן חניה רובוטי - המרכז לשירות מתקני חניה
 
 
 
 

יתרונות נוספים

 
  • יש מתקני חניה רובוטיים שמאפשרים להזמין את הרכב כבר מהאינטרקום או מהמכשיר הנייד מה שחוסך המתנה ומייעל עוד יותר את התהליך. בפועל זה אומר שאתם יכולים לרדת במעלית של הבניין בו אתם גרים או עובדים ולהתקשר למערכת, והיא כבר תתחיל את הפעולה וכשתגיעו לרכב הוא יחכה לכם.
  • חלק מאותם מתקנים מסובבים את הרכב בעת הוצאתו לנהג כך שלא צריך לצאת ברוורס אלא הרכב מחכה עם הפנים לכיוון הנסיעה
  • מתקני החניה הללו מצוידים במיטב אמצעי הבטיחות על מנת לשמור על הרכב בזמן הפעולה כך שאין מה לחשוש מהתנועות בעת החניה.
  • מתקני החניה הללו שקטים ולא מפריעים את מנוחתם של השכנים בבניין ולמעשה הם בלתי מורגשים עבור מי שלא עושה בהם שימוש באותו הרגע.

חברת המרכז לשירות מתקני חניה מספקת שירותי תחזוקה ותיקונים למתקני חניה רובוטיים, שירותים שניתנים מחיפה ועד אשדוד עם פריסה רחבה של טכנאים מקצועיים ובעלי ניסיון רב, טכנאים אמינים שיודעים לטפל בכל מערכת חניה אוטומטית והיא תשמח לספק גם לכם שירות מקצועי ומהיר.
 
אצלנו במרכז לשירות מתקני חניה מעניקים שירות מקצועי ואדיב לכל לקוחותינו בדגש על הפרטים הקטנים.
אנו נותנים המלצות לרכישה המשתלמת עבורכם, ובנוסף תיקונים ושדרוגים למתקנים הקיימים ברשותכם.


צרו עמנו קשר עוד היום: 072-3233577 073-7841877
 
מתקן חניה רובוטי - המרכז לשירות מתקני חניה