צרו קשר לקבלת ייעוץ והכוונה:
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מתקן הרמה לרכב

 
העולם נהיה מקום יותר ויותר צפוף, ונדרשים פתרונות יצירתיים. הפתרונות האלו אפשריים יותר בעידן בו אנו חיים בגל התקדמות הטכנולוגיה וענף ההנדסה כאשר ניתן לבנות מכונות שבעבר היו בגדר חלום. מכונות ומתקנים כמו מתקני הרמה לחניות, הם מהפתרונות הכי חשובים שיש כיום.
 

מהם מתקני הרמה לרכב?

 
מתקני הרמה לרכב הם למעשה מתקנים גדולים שיכולים ליצור יותר מקומות חנייה בעבור אותו שטח בדיוק. כיצד הם עושים זאת? ממש כמו שאפשר לאחסן יותר מוצרים על אותו מטר רבוע אם יש לו מדפים, ובדיוק כפי שגלגל ענק פועל. מתקני הרמה הם למעשה כמו גלגלי ענק גדולים שיכולים לאחסן את הרכבים השונים לגובה, שאחרי שרכב מסוים נכנס למקום המיועד לו הוא עולה גבוה ומאוחסן באחת הקומות עד אשר הבעלים שלו חוזר שוב כדי להיכנס אליו ולצאת. גם כאן התשלום יכול להיגבות ממש כמו בחניון אך הדגש הוא על שימוש בגובה ולא בשטח.
 
מתקן הרמה לחניה רובוטי
 
 

מתקני הרמה - הפתרון לבעיית החניה

 
 
לפעמים שיחות עם אנשים שגרים בצד השני של העולם יכולות לחשוף אותנו לכך שיש לנו הרבה בעיות משותפות, כשאחת מהבעיות הללו היא בעיית החנייה. בכל עיר גדולה בעולם, ואם נשווה לישראל גם במקומות כמו תל אביב וחיפה, יש בעיית חנייה עצומה שנדמה כי אין לה פתרון מעשי. מצד אחד כמות הרכבים שרוצים להיכנס ביום למרכז העיר הולך וגדל ומצד שני השטח עצמו לא יכול לגדול. מה עושים? בנוסף לפתרונות אחרים כמו תחבורה ציבורית או מטרו תת קרקעי, ניתן להגדיל את מספר מקומות החנייה לפי מטר רבוע, וזאת על ידי מתקני הרמה.
 
 
 
מתקני הרמה - המרכז לשירות מתקני חניה
 
 
 
 
 

כיצד מתקן הרמה לרכב פותר את הבעיה?

 
מתקן החניה אמנם מאסיבי ויקר, לא פשוט לבנות אותו וגם לא לתפעל אותו, אך בשורה התחתונה הוא פותר את בעיית המקום. מתקני הרמה אלו נפוצים בעולם אך רק לאחרונה הגיעו לישראל ולמעשה הפתרון הזה, יחד עם פתרונות אחרים לבעיות אחרות של צפיפות אוכלוסין, מהווה את עתידה של כל עיר מודרנית שהמקום בה פשוט נגמר. הפתרון אמנם נשמע מסובך אך הוא מהיר מאוד, קל לתפעול אחרי ההקמה וכמובן בטוח לחלוטין. יש מתקנים שיש בהם מפעיל ויש מתקני הרמה לרכב שיכולי לפעול באופן עצמאי לחלוטין בשימוש הנהגים עצמם.
 
מתקן הרמה לחניה בקומות
 
 

אלו מתקני הרמה קיימים?

 
למרות שזהו תחום שרק לאחרונה נכנס לשימוש בישראל ורק בעשור האחרון התחיל להיות נפוץ יותר במקומות רבים בעולם, כבר יש כמה סוגים של מתקני הרמה שונים. מתקן הרמה לרכב אחד מעלה את הרכבים מעל לפני השטח וכך למעשה יוצר בעיה אחרת של בנייה לגובה, דבר שאפשרי בחניונים פתוחים אך לא בחניונים תת קרקעיים, כאשר תקן אחר שגם הוא מכפיל חניה אך לא מתקן הרמה לרכב, מוריד את הרכבים אל מתחת לפני הקרקע בפיר ייעודי כאשר גם לו יש יתרונות וחסרונות משלו.
 
 
 

ייעוץ לפני רכישת מתקן חניה לרכב

 
מחפשים מתקן הרמה לרכב? במרכז לשירות מתקני חניה אנו מעניקים שירות מקצועי ואדיב לכל לקוחותינו בדגש על הפרטים הקטנים. אנו נותנים המלצות לרכישה המשתלמת עבורכם, ובנוסף תיקונים ושדרוגים למתקני ההרמה הקיימים ברשותכם.

 
פנו אלינו עוד היום בטלפון 073-7841877 או השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד!