מתקני חניה אוטומטיים

 
כמעט כל אחד מאיתנו שהינו בעל רכב מכיר את זה... יוצאים בבוקר באחת הערים (בעיקר במרכז) ומתחילים לעמוד בפקקים. העמידה בפקקים יכולה לקחת כמה עשרות דקות ולעיתים אף שעות, וכשסוף סוף מגיעים אל היעד צריך להתחיל לחפש חניה. בעיית החניה בתל אביב ובמקומות אחרים במרכז ומחוצה לו ידועה, בעיה שסובלים ממנה לא אנשים שכל רצונם הוא להתחיל את יום העבודה שלהם או לעשות כל דבר אחר שהם צריכים. זה יכול להיות גם מתחת לבית, אין מספיק מקומות חניה בבניין או שאין בכלל חניות, ושוב, החיפוש המתיש אחרי חניה. אך יש כאלו שמצאו לכך פתרון, יש בנייני מגורים בהם אין בעיה של חניה כמו גם בנייני משרדים ומקומות אחרים, והפתרון הוא מתקני חניה אוטומטיים. גם נוחים, גם ידידותיים וגם מונעים את הצורך להמשיך בשיטוטים.
 

מהם מתקני חניה אוטומטיים?

 
מתקני חניה אוטומטיים אלו מתקנים מתקדמים אשר לוקחים את הרכב על משטח ומובילים אותו למקום חניה ייעודי. היתרון המרכזי של המתקנים הללו הוא שהם נבנים לגובה, מה שאומר שניתן לחנות כמה רכבים באותו תא שטח האחד מעל לשני וכך להגדיל משמעותית את מקומות החניה. אלו יכולים להיות מתקני חניה אוטומטיים על קרקעיים או מתקני חניה תת קרקעיים, מכפילי חניה ואחרים. המתקנים הללו נשלטים על ידי מערכת ממוחשבת שיודעת לקחת את הרכב למקום הנכון וכל מה שנותר לבעל הרכב הוא להשאיר את הרכב על המתקן ולהפעיל אותו.
 

הפעלה פשוטה שלא דורשת הרבה...

 
אחד היתרונות המרכזיים של מתקני החניה הללו הוא שניתן לשלוט בהם בקלות מקרוב ומרחוק. ישנם מתקני חניה אוטומטיים שבכניסה אליהם יש מסך מגע ובאמצעות קוד או כרטיס מגנטי ניתן להפעיל אותם וכך גם כשצריך לקחת את הרכב – כל מה שצריך הוא להקליד קוד או להעביר כרטיס והרכב יוצא אל בעליו. יש מתקני חניה מתקדמים עוד יותר שמאפשרים "להזמין" את הרכב באמצעות האינטרקום או הטלפון הנייד, וכך נחסכות להם דקות ספורות של המתנה לרכב (ממוצע זמן ההמתנה לרכב הוא כ-90 שניות)
 

יתרונות נוספים

 
למתקני חניה אוטומטיים יש יתרונות נוספים מעבר להפעלה הפשוטה שלהם, לנוחות ולפתרון מצוקת החניה. מתקני חניה כאלו מקשים מאוד על גנבי רכבים כך שהסיכויים שמישהו יצליח לגנוב את הרכב קלושים ביותר. בנוסף, רכבים שחונים ברחוב או בכל מקום ציבורי חשופים לפגיעות שונות, אם מבני אדם, אם מרכבים חולפים ואם ממזג האוויר, ומתקני חניה בעיקר אם הם תת קרקעיים לא מאפשרים את הפגיעות הללו. תקרת המתקנים הללו ניתנת מאפשרת לעשות בה שימושים שונים – דשא, אספלט, אבנים משתלבות, מתקני משחקים ואחרים. אין ספק שהם פתרון חניה אולטימטיבי, פתרון איכותי שמתאים לעולם המתקדם בו אנו חיים.
 

תחזוקה נכונה מאפשרת הפעלה רציפה

 
מתקני חניה אוטומטיים צריכים תחזוקה רציפה ובדיקות תקופתיות בכדי לוודא שהם עובדים בצורה תקינה. חשוב לבחור בחברה מקצועית ובעלת ניסיון במתקנים כאלו, חברה שתוכל לתת מענה יעיל בכל בעיה ותדאג לתחזוקה ברמה הגבוהה ביותר לאורך הזמן. חברה כזו צריכה לתת גם מענה מהיר כשיש בעיה כלשהיא מכיוון שלא ניתן להוציא רכבים או להחנות רכבים, ולכן חשוב שתהיה לה פריסה ארצית וטכנאים מיומנים שיכולים להגיב תוך זמן קצר יחסית ולתת מענה.

המרכז לשירות מתקני חניה היא החברה המובילה בשוק, חברה שמקפידה על אמינות ועל שירות ברמה הגבוהה ביותר, ומעסיקה את העובדים המקצועיים ביותר בתחום.
 
פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד!
 
מתקני חניה אוטומטיים - המרכז לשירות מתקני חניה
 
 
אצלנו במרכז לשירות מתקני חניה מעניקים שירות מקצועי ואדיב לכל לקוחותינו בדגש על הפרטים הקטנים.
אנו נותנים המלצות לרכישה המשתלמת עבורכם, ובנוסף תיקונים ושדרוגים למתקנים הקיימים ברשותכם.

צרו עמנו קשר עוד היום: 073-7841877