צרו קשר לקבלת ייעוץ והכוונה:
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פתרונות חניה

 
ישראל היא אחת המדינות המפותחות בעולם, מדינה שמשקיעה משאבים רבים למציאת פתרונות שונים לבעיות יום יומיות שונות ויישום שלהם, ואחת הבעיות בישראל בתחום התחבורה היא בעיית החניה. יותר ויותר מכוניות, יותר משפחות עם יותר מכלי רכב אחד אך חניות מועטות יחסית באזורי הערים.

בישראל ישנם גם לא מעט מתחמי עסקים בהם עוברים אלפי אנשים מידי יום, וחלק מהמתחמים הללו סובלים מאותה הבעיה – בעיית חניה, מה שעלול לפגוע בעסקים הללו. אז מה עושים? עם פתרונות חניה מתקדמים, פתרונות בטכנולוגיה של המאה העשרים ואחת ניתן להתגבר על הבעיה. אם יש אצלכם מתקן חניה ואתם צריכים לתחזק אותו, המרכז לשירות מתקני חניה היא החברה אותה אתם מחפשים, חברה מומחית בתחום, חברה שמספקת ייעוץ כמו גם שירות למתקנים כאלו, מכל סוג שהוא ובכל מקום כמעט בארץ.
 

פתרונות חניה משלל סוגים

 
יש היום מגוון פתרונות חניה מתקדמים. יש מתקני חניה חצי אוטומטיים עם 2 או 3 קומות אשר מאפשרים חניה והוצאה של הרכב ללא תלות של רכב אחד בשני, מתקנים עם מפלס עליון שנע למטה ולמעלה ומפלס תחתון שנע ימינה ושמאלה, יש מתקני חניה אוטומטיים לגמרי, מכפילי חניה מכניים עם או בלי פיר שמיועדים למשקלים שונים, יש מעליות רכב אשר מאפשרות שינוע של רכבים בחניות ללא צורך ברמפות כשהנוסעים ברכב, מתקני סיבוב, פלטות חניה נעות ואופציות נוספות. את כל אלו צריך לתחזק ואנו ב"מרכז לשירות מתקני חניה" עושים זאת כבר שנים על הצד הטוב ביותר.
 

תקלה בחניה צריכה תגובה מהירה

 
תקלה באחד מאותם פתרונות חניה שהזכרנו פה יכולה לגרום לנזק ולעוגמת נפש רבה. לעיתים תקלה כזו או אי תחזוקה נכונה עשויה לגרום לרכבים רבים להיתקע, מה שצריך לקבל מענה מהיר ויעיל. בשביל שזה לא יקרה ובשביל שאם כן תהיה תקלה כלשהיא המענה יהיה מהיר ומקצועי, אתם צריכים צוות איכותי שמגיע תוך זמן קצר ומתגבר על הבעיה, והצוותים הטכניים של המרכז לשירות מתקני חניה ישמחו לספק לכם פתרונות חניה שירות אדיב תוך זמן קצר.
 

למה דווקא המרכז לשירות מתקני חניה?

 
כי אנו במרכז לשירות מתקני חניה דוגלים במצוינות ובשירות איכותי ועושים זאת כבר שנים רבות לשביעות רצונם המלאה של לקוחות רבים. צוות הטכנאים שלנו פרוש ברחבי הארץ מחיפה ועד אשדוד, ובכל תקלה, חילוץ או כל צורך אחר הוא מתייצב תוך זמן קצר. שירות הלקוחות שלנו פעיל 24 שעות ביממה ואנו מספקים תחזוקה בשגרה כמו גם מענה בחירום. המחירים שלנו אטרקטיביים ביחס לשוק ואנו עובדים עם בניינים רבים בהם יש מתקני חניה, בנייני מגורים כמו גם מרכזי עסקים ותעשייה.

נשמח לספק גם לכם שירות מצוין, לתחזק את החניה שלכם ולתת לכם מענה יעיל בזמן אמת ברמה הגבוהה ביותר.
 
 
פתרונות חניה - המרכז לשירות מתקני חניה
 
 

אצלנו במרכז לשירות מתקני חניה מעניקים שירות מקצועי ואדיב לכל לקוחותינו בדגש על הפרטים הקטנים.
אנו נותנים המלצות לרכישה המשתלמת עבורכם, ובנוסף תיקונים ושדרוגים למתקנים הקיימים ברשותכם.

 
פנו אלינו עוד היום בטלפון 073-7841877 או השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד!