פתרונות חניה לעסקים ומוסדות

 

אחת הבעיות העיקריות שכל אחד מתמודד איתה על בסיס יומי הינה מציאת חניה


אנשים המגיעים עם הרכב לעבודה מתנהלים לפי חוק אחד בבקרים- צריך להגיע מוקדם בכדי למצוא חניה. בעיה זו נובעת מריבוי הרכבים בהם אנו עושים שימוש כיום ומיעוט מקומות החניה במקומות עבודה רבים. הבעיה אינה מוגבלת רק למקום העבודה, וגם כאשר נרצה להגיע לבנק, לסופר, לספריה או אפילו לאסוף את הילדים מבית הספר ככל הנראה ניתקל בבעיית חניה קשה. לאור האמור, עם השנים התפתחו פתרונות חניה יצירתיים ביותר אשר נותנים מענה לצורך בחניות נוספות.
 
פתרונות חניה לעסקים ומוסדות
 

אז אילו פתרונות חניה קיימים כיום וכיצד הם פועלים?


  • מכפילי חניה מכאנים: מוצרים מסוג זה הינם בין הנפוצים ביותר בשימוש כיום, היות והם ניתנים להתקנה כמעט בכל חניה. בעזרת מכפילי חניה ניתן להחנות את הרכבים לגובה, כאשר במיקום של חניה אחת אנו יכולים להחנות שני רכבים, אחד מעל השני. מכפילי חניה פועלים בצורות שונות, בהתאם לחניון בו הם מותקנים, ומספקים שיפור משמעותי ומהיר בכמות החניות גם בחניונים קטנים במיוחד או חניונים תת קרקעיים.
  • מכפילי חניה חצי-אוטומטיים: מכפילים מסוג זה הינם כאלה אשר דורשים שינוע של רכבים לאחר חנייתם, היות והם מאפשרים לרכבים הראשונים לצאת רק לאחר שהמאוחרים יצאו. מכפילי חניה כאלה מתאימים לשימוש במקרים בהם אין צורך בהזזת הרכבים לעיתים קרובות או במקרים בהם הרכבים יוצאים ונכנסים יחד, ולכן אינם מתאימים לכל סוג של עסק או מוסד.
  • מתקני חניה אוטומטיים: מתקנים אלו פותרים את הבעיה של מיקום הרכב בתור, היות והם מאפשרים הכנסה והוצאה של הרכב ממקומות ללא תלות בזמן בו חנינו אותו. מתקנים אלו בנויים בכמה צורות כאשר אחת מהן היא לגובה או לעומק, ולכן אינה ניתנת להתקנה בכל מקום, אולם בצורה זו מתקני חניה אוטומטיים יוצרים כמות גדולה ביותר של חניות היות והם מחנים רכבים אחד מעל השני ללא הגבלה לכמות של שני רכבים בלבד. צורה נוספת הינה בצמוד לקרקע, בדומה לחניונים שאנו מכירים כיום, בתוספת של קומות נוספות לרכבים. מערכת זו מורכבת יותר ודורשת מקום רב להתקנה, אולם היא גם יוצרת כמות גדולה ביותר של חניות.
  • פלטות חניה נעות: בעזרת פלטות חניה נעות לא ניתן להגדיל בצורה משמעותית את כמות החניות הקיימות בחניון מסוים, אולם הן מסייעות בניצול טוב יותר של המקום. פתרונות חניה מסוג זה מאפשרים שימוש באזורים בהם קשה להחנות בשל קושי בכיוון הרכב, למשל מקומות צרים, חניונים חד-סטריים או קצוות של חניונים. בעזרת פלטות חניה נעות ניתן לסובב את הרכב לכיוון הנכון לחניה, ולנצל גם את החללים הקטנים הללו.
  • מתקני חניה אוטומטיים לאופניים: בדומה לרכבים, גם השימוש באופניים הולך וגובר בשנים האחרונות ולכן יש למצוא פתרונות חניה גם לכלי רכב אלו. אופניים לרוב אינם תופסים מקום רב, ולכן באמצעות פתרונות חניה אוטומטיים ניתן לאחסן אותם בקלות רבה, ואכן אנו רואים מגוון רחב של פתרונות חניה לאופניים אשר דומים לאלו המיושמים על רכבים ורק מותאמים לאופניים מבחינת הגודל.

בעזרת פתרונות חניה אלו ניתן לשפר בצורה משמעותית את מצב מקומות החניה


שימוש באחד או יותר פתרונות חניה מאלו שצוינו עד כה יכול להגדיל בצורה משמעותית את כמות החניות במקום מסוים, ולכן הם יעילים ביותר ליישום בעסקים ומוסדות גדולים המתקשים ביצירת כמות מקומות חניה מספקת ללקוחותיהם. כמו כן, מגוון הפתרונות מאפשר לכל מוסד לבחור את זה המתאים ביותר עבורו ועבור צרכיו.
 
פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד!
 
 
אצלנו במרכז לשירות מתקני חניה מעניקים שירות מקצועי ואדיב לכל לקוחותינו בדגש על הפרטים הקטנים.
אנו נותנים המלצות לרכישה המשתלמת עבורכם, ובנוסף תיקונים ושדרוגים למתקנים הקיימים ברשותכם.

צרו עמנו קשר עוד היום: 073-7841877