צרו קשר לקבלת ייעוץ והכוונה:
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מכפיל חניה

 
מציאת חניה באזורים שונים בישראל ובעיקר באזור תל אביב והמרכז עלולה להיות מתישה. עוד ועוד רכבים עולים על הכביש ומקומות החניה נשארים באותה הכמות, מה שמחייב לעיתים מציאת פתרונות יצירתיים. אחד הפתרונות הללו הוא מכפיל חניה שכשמו כן הוא, מקום חניה לרכב אחד שהופך למקום חניה לשני רכבים.

אנחנו ב"מרכז לשירות מתקני חניה" מתמחים בין היתר במכפילי חניה ומספקים שירות למנויים שלנו כמו גם לכאלו שלא וצריכים תחזוקה או פתרון בעיה. מכפילי חניה הם פתרון מצוין אך הם דורשים תחזוקה, ואנו נשמח להיות אלו שמתחזקים עבורכם את החניה המתקדמת בכדי ששגרת היום יום שלכם לא תפגע.

 

מהו מכפיל חניה?

 
מכפיל חניה כפי שציינו כשמו כן הוא, חניה אחת שהופכת לשניים. הם חוסכים מקום רב והם מנצלים את השטח בצורה מיטבית, והם מתאימים הן לשטחים מסחריים והן לבנייני מגורים. מכפיל חניה עובד בשיטה בה ניתן להחנות שני רכבים האחד מעל לשני, כשהרכב העליון על משטח מתכת אותו ניתן להעלות ולהוריד בצורה פשוטה.

מכפילי החניה הללו עובדים מצוין אם הם מתוחזקים בצורה מקצועית אך עדיין, עלולות לקרות תקלות שגורמות לעיכובים ולאי יכולת לחנות או להוציא את הרכב ממקום החניה. אז מה עושים? פונים למרכז לשירות מתקני חניה, המומחים בישראל לפתרונות חניה, החברה שמספקת שירותים מקצועיים מהצפון ועד לדרום במהירות וביעילות.
 
מכפילי חניה - המרכז לשירות מתקני חניה
 

קצת על המרכז לשירות מתקני חניה

 
המרכז לשירות מתקני חניה היא חברה שקיימת כבר מעל ל-10 שנים, חברת אחזקה שמספקת שירותים הן לחברות שמתקינות חניות מתקדמות והן ללקוחות שבשטחם מותקנות החניות הללו. החברה עובדת בפריסה ארצית מחיפה ועד אשדוד, חברה שמספקת שירות למי שיש לו עמה חוזה מחייב ואף לכאלו שאין להם וצריכים טיפול מהיר לפתרון בעיות.

אם עבדתם עם חברות אחרות ולא קיבלתם את השירות המצוין שמגיע לכם או אם זה עתה התקנתם את אחד מפתרונות החניה המתקדמים, אנחנו במרכז לשירות מתקני חניה נשמח לצרף אתכם ללקוחות הרבים המרוצים שלנו ולתת גם לכם שירות ברמה שלא הכרתם.
 

 

למה לבחור דווקא במרכז לשירות מתקני חניה?

 
 
אנחנו בחברת המרכז לשירות מתקני חניה נותנים שירות לכל מתקני החניה. לא משנה אם יש לכם מכפיל חניה מכני או חשמלי, מתקני חניה אוטומטיים או חצי אוטומטיים, פלטות חניה נעות או מתקני חניה על קרקעיים, אנחנו הבחירה הנכונה. אנו מקפידים על הגעה עד 3 שעות מרגע הקריאה בשעות העבודה ולמי שיש לו חוזה עמנו, ואנו מבטיחים אמינות מלאה בכל הנוגע לשירות שלנו. אצלנו כל לקוח הוא עולם ומלואו ואנו נותנים לכל אחד את היחס לו הוא ראוי, הכול בכדי לתת את השירות הטוב ביותר בזמן הקצר ביותר בכדי שאתם תוכלו להמשיך את שגרת החיים שלכם ללא הפרעות.
 
 
 

אצלנו במרכז לשירות מתקני חניה מעניקים שירות מקצועי ואדיב לכל לקוחותינו בדגש על הפרטים הקטנים. אנו נותנים המלצות לרכישה המשתלמת עבורכם, ובנוסף תיקונים ושדרוגים למתקנים הקיימים ברשותכם.