צרו קשר לקבלת ייעוץ והכוונה:
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מתקני חניה

 
עד לפני כמה שנים לא היה צורך במתקני חניה, אך ככל שעובר הזמן הצורך בהם רק הולך וגובר. יותר ויותר רכבים עולים על הכביש פחות ופחות מקומות חניה, מה שגורם ללא מעט טרדה עבור אנשים ולבזבוז זמן מיותר על חיפוש חניה. זה יכול להיות במתחם תעשייתי, במקום העבודה ואף בבניין מגורים.

התשובה לבעיה הזו היא מתקני חניה מתקדמים, מתקנים שמספקים את המענה לבעיית המקום לחניה – יותר חניות בתא שטח קטן יחסית. אם פעם חניות היו רק לרוחב היום ישנם מתקנים לגובה והמתקנים הללו צריכים תחזוקה ותיקונים מעת לעת. ברוכים הבאים לחברת המרכז לשירות מתקני חניה, החברה שמספקת שירות לכל מתקני החניה מכל סוג שהוא ועושה זאת כבר שנים רבות בהצלחה מרובה.
 

 

אילו מתקני חניה קיימים?

 
מתקני חניה נותנים מענה לצורך להגדיל את כמות החניות באותו תא שטח. יש מכפילי חניה בהם ניתן להחנות שני רכבים האחד מעל לשני, כשהרכב שלמעלה על משטח מתכת אותו ניתן להרים ולהוריד בהתאם לצורך, יש פלטות חניה נעות שמאפשרות "לדחוק" יותר רכבים באותו השטח עם האפשרות להחנות ולהוציא את הרכב שצריך מה שקיים בעיקר בחניונים, יש מתקני חניה חצי אוטומטיים ומתקני חניה שעובדים על אוטומציה מלאה, יש מעליות רכב וישנם מתקני חניה על קרקעיים. מתקני החניה הללו הם אם כן הפתרון הטוב ביותר, אך כל פתרון מצריך תחזוקה ואנו בחברת המרכז לשירות מתקני חניה מספקים את שירותי התחזוקה הללו.
 

למי השירות שלנו מתאים?

 
אנו בחברת המרכז לשירות מתקני חניה מספקים שירותים הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות משרדיים. אם אתה מנהל בניין משרדים בו יש את אחד מפתרונות החניה ואתה רוצה להבטיח לשוכרים שלך מתקני חניה מתוחזקים היטב וכאלו שמקבלים מענה מהיר במקרה של בעיה אנחנו הכתובת.

אם אתם נציגים של בניין מגורים בו יש את המתקנים הללו ומחפשים את הפתרון הטוב ביותר, אנחנו בחברת המרכז לשירות מתקני חניה נשמח להיות אלו שמספקים לכם את השירותים הללו. אנו מתחזקים עשרות מתקני חניה ברחבי הארץ מחיפה ועד אשדוד, ונשמח לגייס לשורותינו עוד ועוד לקוחות מרוצים.
 

המרכז לשירות מתקני חניה – מובילים בשירות ובאמינות

 
חוזה איתנו על תחזוקת מתקני חניה, כמו גם פתרון מהיר של תקלות, ייתן לכם שקט נפשי. אנו מספקים את השירותים הללו כבר מעל ל-10 שנים ועושים זאת ברמה הגבוהה ביותר. הטכנאים שלנו פרושים ברחבי הארץ למתן מענה מהיר ויעיל ואנו פועלים 24 שעות בכל ימות השבוע. אנו דוגלים באיכות ובמצוינות בשירות ובעיקר באמינות גבוהה אל מול הלקוחות שלנו, והלקוחות הרבים שמקבלים מאתנו שירותים כבר שנים רבות יעידו על חברה שמקפידה על בטיחות ועל איכות ללא פשרות. אז קדימה למה אתם מחכים?
 
מתקני חניה
 
 
אצלנו במרכז לשירות מתקני חניה מעניקים שירות מקצועי ואדיב לכל לקוחותינו בדגש על הפרטים הקטנים. אנו נותנים המלצות לרכישה המשתלמת עבורכם, ובנוסף תיקונים ושדרוגים למתקנים הקיימים ברשותכם.